Charakterystyka ogrodów zimowych w systemie Villa Veranda

Przez Marzec 4, 2021 Kwiecień 8th, 2021 Blog
zima

Ogrody zimowe z roku na rok zyskują na popularności. Klienci coraz częściej doceniają je i decydują się na ich montaż przy swojej posesji. Nowoczesnym typem ogrodów zimowych jest system Villa Veranda. Czym się charakteryzuje? Wyjaśniamy w poniższym wpisie.

Czym jest ogród zimowy Villa Veranda

Ogród zimowy w systemie Villa Veranda to nowoczesny projekt, który umożliwia stworzenie konstrukcji o płaskim dachu. Charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością i stabilnością, nawet przy projektach o dużej powierzchni użytkowej. Jest to jedyny taki system w całej Europie, który z roku na rok jest doceniany przez szersze grono klientów.

Ogród zimowy w takim systemie tworzy się na podstawie szkieletu z aluminium. Jest to solidna baza, która daje szerokie możliwości projektantom to stworzenia unikatowej aranżacji. Ogrody Villa Veranda, jakie stawia nasza firma, są dopasowane do indywidualnych oczekiwań klienta. Realizujemy zarówno tradycyjne konstrukcje, jak i bardziej nowoczesne koncepcje. Warto wspomnieć, że system ten pozwala wbudować w ściany boczne specjalne rolety (antywłamaniowe lub materiałowe), co nie tylko gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Zasłony zapewnią ponadto prywatność oraz ochronią przed intensywnym słońcem w słoneczne dni. W dachu mogą zostać umieszczone świetliki, zapewniające dodatkowe źródło przewiewu.

Na powierzchni ogrodu zimowego wykonanego w systemie Villa Veranda można zaaranżować rośliny, tworząc własną oranżerię, zainstalować basen albo stworzyć dodatkowy salon lub miejsce do spotkań ze znajomymi lub pracy. Liczne przeszklenia dają poczucie przebywania na otwartej przestrzeni, a stabilna konstrukcja jest bezpieczna i wytrzymała. Lekka konstrukcja aluminiowa dodaje lekkości i nie przytłacza bryły budynku.

Ogród zimowy jest fantastycznym miejscem do spędzania czasu wolnego i relaksu.

Zalety ogrodów zimowych z płaskim dachem

Ogrody zimowe w systemie Villa Veranda mają bardzo wiele zalet. Swoją ogromną popularność zawdzięczają głównie wysokiej estetyce wykonania i możliwością stworzenia wyjątkowej i unikatowej koncepcji. Każdy klient chce, aby jego ogród był jedyny w swoim rodzaju, a ten system daje taką szansę.

Na uwagę zasługuje także solidna konstrukcja, która gwarantuje niezawodność na długie lata. Ogrody zimowe wykonane w ten sposób doskonale znoszą nawet trudne warunki atmosferyczne. Ich projekt jest w pełni przemyślany i dopracowany w każdym calu. Nie ma tutaj miejsca na niedopatrzenia i błędy.

Jeśli szukacie sprawdzonej i zaufanej firmy, która wykona dla Was ogród zimowy w systemie Villa Veranda, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi konsultantami. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują atrakcyjne warunki współpracy.